poslankyně Evropského parlamentu
poslankyně Evropského parlamentu
czech english
Evropanka roku 2006

Zpravodaj Z. Roithové


Zpravodaj Z. Roithové č. 6/2011-12

Motto: Brusel není o nás bez nás, ale o nás s námi!


celý text...
 
[ 19. května 2011 | Autor: | celý text...
 

Zpravodaj Zuzany Roithové - 5/2009-2010


celý text...
 
[ 23. listopadu 2009 | Autor: | celý text...
 

Zpravodaj Zuzany Roithové 4/2007

Vážení spoluobčané,
právě držíte v ruce další číslo Zpravodaje poslankyně Evropského parlamentu. Těší mě Váš zájem o informace, které v tomto bulletinu přináším, i množství podnětů, které mi zasíláte. Pro mou práci v Bruselu jsou velmi důležité a upřímně Vám za ně děkuji.
V této brožurce najdete informace o prioritách Evropské lidové strany, která je největší skupinou poslanců v Evropském parlamentu, dále užitečné rady, jak získávat informace o Evropské unii, a také aktuální seznam mých kontaktních míst.
Během mé práce v Evropském parlamentu jsem se zabývala řadou témat, která jsem mohla díky podpoře  Evropské lidové strany  s úspěchem prosazovat v Evropském parlamentu. Těší mě, že mohu v Bruselu tlumočit problémy obyvatel České republiky a přicházet s návrhy jejich řešení. Díky spolupráci s odbornou veřejností a politiky  v jednotlivých regionech ČR jsem získávala vhled do řady témat, která jsem měla možnost ovlivnit v Evropském parlamentu.
Podrobnější informace můžete získat na mých internetových stránkách na adrese www.roithova.cz.
Těším se na vaše další podněty, neboť mi záleží na tom, aby moje práce v EP byla užitečná především lidem u nás doma.
Vaše Zuzana Roithová

celý text...
 
[ 13. listopadu 2007 | Autor: | celý text...
 

Zpravodaj poslankyně Evropského parlamentu Zuzany Roithové - 3/2006


Vážení spoluobčané, předkládám Vám další číslo Zpravodaje poslankyně Evropského parlamentu. Těší mě Váš zájem o informace, které v tomto bulletinu přináším.

Celá brožurka, i se všemi regionálními variantami, je uložena v pdf formátu a naleznete ji v příloze.

celý text...
 
[ 7. června 2006 | Autor: | celý text...
 

Zpravodaj poslankyně Evropského parlamentu - Zuzany Roithové - 2/2005

Vážení spoluobčané, dostává se Vám do ruky již druhé číslo Zpravodaje poslankyně Evropského parlamentu v tomto roce. Reaguji tak na Váš zájem o dění v Evropském parlamentu, kterého si nesmírně vážím, a děkuji Vám i touto formou znovu za Vaše důležité podněty. Ve zpravodaji naleznete malý přehled o mých aktivitách a postojích. Více o tom, co a jak prosazuji v konkrétních oblastech, je pak na internetových stránkách www.roithova.cz. Oboustrannou výměnu názorů považuji za základ zodpovědné práce poslance. Tato brožurka přináší také informace o prioritách Evropské lidové strany, užitečné rady pro získání důležitých informací o EU a na zadní straně telefony a adresy mé kanceláře a kontaktních míst pro osobní setkávání i s mými spolupracovníky v řadě regionů...
celý text...
 
[ 30. června 2005 | Autor: Zuzana Roithová | celý text...
 

Zpravodaj poslankyně Evropského parlamentu - Zuzany Roithové - 1/2005

Velmi si vážím Vašeho zájmu o dění v EP a zejména si cením naší současné i budoucí spolupráce. Přispívá k lepší kvalitě mé poslanecké práce a také k její větší smysluplnosti. A to pro politika není málo. Tento zpravodaj Vám přináší malý vhled do mých hlavních aktivit v Evropském parlamentu během prvního půl roku a zároveň Vám nabízí potřebné informace a kontaktní adresy.
celý text...
 
[ 27. února 2005 | Autor: Zuzana Roithová | celý text...
 

Chci být informován o aktualitách - RSS
Webhosting a SEO pro server www.roithova.cz zajištuje Rozhled