poslankyně Evropského parlamentu
poslankyně Evropského parlamentu
czech english
Evropanka roku 2006

Zpravodaj Z. Roithové


Zpravodaj Zuzany Roithové - 5/2009-2010

 
[ 23. listopadu 2009 | Autor: ]
 

Vážení spoluobčané,

v letošním roce skončilo jedno období mé práce v Evropském parlamentu a začalo další. Vždy jsem se snažila na evropské úrovni prosazovat to, co prospívá lidem u nás doma, proto jsem ráda, že ve své práci mohu pokračovat. Děkuji Vám za Vaši podporu a důvěru a slibuji, že ji nezklamu. Opět udělám vše pro to, abych splnila, co jsem Vám před volbami slíbila. Stejně jako v uplynulých pěti letech budu usilovat o rozvoj vzdělanosti, zaměstnanosti, podnikavosti i právního prostředí a o vše, co je dobré pro rodinu a zachování přírody pro příští generace.

V Evropském parlamentu se budu zasazovat zvláště o snadnou dostupnost léků prodlužujících aktivní život, zásadní omezení dovozu nebezpečných výrobků a padělků z Asie, větší bezpečnost dětí na internetu, zavedení rodinných pasů v celé EU a cenové zvýhodnění ekologicky šetrných výrobků. Podrobné informace o všech tématech, kterým se věnuji, i o tom, jak moje práce pokračuje, najdete na internetových stránkách www.roithova.cz.

Nyní držíte v ruce další číslo Zpravodaje poslankyně Evropského parlamentu. Mám radost, že informace v předchozích výtiscích přispěly k lepší orientaci v dění na evropské úrovni a pomohly při řešení řady konkrétních problémů. To bylo možné jen díky Vašim četným podnětům, které jsem od Vás průběžně dostávala. Děkuji Vám za ně, pro moji práci v Bruselu byly velmi důležité.

Věřím, že můj zpravodaj bude i nadále užitečným průvodcem naší dobré spolupráce. 

Těším se na všechny další podněty, které mi pomohou nasměrovat mé působení v Evropském parlamentu tak, aby moje práce byla co nejvíce užitečná lidem doma. 

Vaše Zuzana Roithová

 


Přiložené soubory
Zpravodaj 2009.pdf
 

Chci být informován o aktualitách - RSS
Webhosting a SEO pro server www.roithova.cz zajištuje Rozhled