poslankyně Evropského parlamentu
poslankyně Evropského parlamentu
czech english
Evropanka roku 2006

Právní poradna

První Právní Pomoc - bezplatné právní poradenství osobám v sociálně tíživých situacích

image002.jpg


Tento projekt byl zřízen pro poskytování bezplatného právního poradenství osobám v sociálně tíživých situacích, které potřebují radu z oboru práva a zpravidla si nemohou dovolit součinnost advokáta. Toto právní poradenství je poskytováno studenty právnické fakulty, kteří již mají teoretické znalosti z relevantních právních oborů a učí se tyto poznatky aplikovat v praxi.

Projekt První Právní Pomoc je realizován pod záštitou poslankyně Evropského parlamentu, MUDr. Zuzany Roithové, MBA.

Důvodem podpory Zuzany Roithové je rozvinutí potenciálu tohoto projektu, který může přiblížit spravedlnost těm nejpotřebnějším.

Svou realizací poskytuje projekt občanské poradny - První Právní Pomoc významnou službu znevýhodněným skupinám občanů v ČR, a je tak jedinečnou formou naplnění ideálů Evropské Unie a poslání evropského poslance i studentů práv.

Projekt První Právní Pomoci je projektem Juristi o.s., nevládní, neziskové, právnické akademická organizace, jejímž posláním je rozvoj akademických aktivit právního směru, vzdělanosti, zkušeností a spolupráce vysokoškolských studentů, úsilí o dodržování lidských práv a rovných příležitostí pro handicapované a sociálně slabé spoluobčany či diskriminované skupiny.

Více info na:    www.PoradnaPrava.cz
www.juristi.cz

                             


Chci být informován o aktualitách - RSS
Webhosting a SEO pro server www.roithova.cz zajištuje Rozhled