poslankyně Evropského parlamentu
poslankyně Evropského parlamentu
czech english
Evropanka roku 2006

Moje názory


Poslanecký týden Zuzany Roithové v regionech ČR

 
[ 3. října 2008 | Autor: ]
 

V pondělí 29. 9. 2008 se Zuzana Roithová setkala v Novém Boru u Cvikova se zástupci sklářského průmyslu (Crystalex, Egermann, AJETO, Sklárna Novosad)  k problematice ochranných známek.

V úterý 30. 9. 2008 proběhla v Čáslavi veřejná beseda pořádaná místní skupinou České křesťanské akademie.

Ve středu 1. 10. 2008 začal poslanecký den Zuzany Roithové  přijetím u starosty České Třebové  Jaroslava Zedníka.  Dále pokračoval besedou se studenty na českotřebovském gymnáziu na téma – Fungování Evropského parlamentu a práce europoslance. Studenti překvapili svými znalostmi evropské problematiky a zajímavými dotazy. Po té se Zuzana Roithová setkala v mateřském centru v Dolní Dobrouči s maminkami k problematice zdravého dětského obouvání. Dalším bodem programu bylo setkání se starostou Dolní Dobrouče Petrem Kolářem a regionálními politiky ze Žamberka, Letohradu, Mistrovic a Ostrova.   Po té paní poslankyně přijala pozvání na prohlídku firmy Contipro, která vyrábí suroviny pro farmaceutický a kosmetický průmysl a firmy USSPA, která  vyrábí masážní bazény. Nabitý program byl zakončen veřejnou besedou v místní hasičské zbrojnici na téma Komu patří budoucnost – Evropě nebo Asii?

Ve  čtvrtek 2. 10. 2007  byl  poslanecký den na Znojemsku zahájen přednáškou  na  znojemském gymnáziu. Zuzana Roihtová svou přednášku na téma – Fungování Evropského parlamentu a práce europoslance doplnila promítáním power pointové prezentace. 

Dalším bodem programu bylo setkání s maminkami v mateřském centru Maceška nad problematikou zdravého obouvání dětí. Zuzana Roithová seznámila maminky s desaterem – Jak vybrat zdravotně nezávadnou botu  a maminky se podělily o své  zkušenosti s nákupem dětských botek.

Posledním setkání s občany Znojemska byla veřejná beseda na téma Komu patří budoucnost – Evropě nebo Asii? v prostorách znojemské Besedy. Poslankyně se zde mimo jiné setkala se sestrami Boromejkami a účastníky poznávacího zájezdu do Alsaska zaměřeného na vinařskou tématiku.

 

Chci být informován o aktualitách - RSS
Webhosting a SEO pro server www.roithova.cz zajištuje Rozhled