poslankyně Evropského parlamentu
poslankyně Evropského parlamentu
czech english
Evropanka roku 2006

Soutěž pro studenty


Program Dvorek.eu - Centrum pro komunitní práci a Generation Europe

 
[ 27. února 2007 | Autor: Mgr. Ondřej Marek; Centrum pro komunitní práci a Generation Europe ]
 

Dovolujeme si oslovit Vás a Vaši školu s nabídkou zapojení do vzdělávacího programu Dvorek.eu, určeného především pro výuku společenských věd, občanské nauky a případně i angličtiny. Projekt Dvorek.eu navazuje na "rámcový vzdělávací program" nabízí praktický příklad mezioborového projektu, s jehož pomocí je možné efektivně rozvíjet řadu klíčových kompetencí (občanská, k učení, komunikační). 

Tento program nabízí studentům možnost pod vedením svých učitelů publikovat (namísto tradičních seminárních prací) odborné články. Studenti si mohou vyzkoušet práci "profesionálního novináře" a jejich příspěvek na webu si mohou přečíst a okomentovat stovky jejich vrstevníků, což přispívá k jejich motivaci.

Dvorek.eu představuje progresivní proud ve vzdělávání, který se snaží využívat možností informačních technologií pro výuku, a tím se více přiblížit současné generaci. Program kromě toho toho nabízí metodickou podporu školám, které se do projektu rozhodnou zapojit.

Pokud by měla i Vaše škola zájem se do programu zapojit, neváhejte nás kontaktovat na adrese redakce@dvorek.eu případně se podívejte na samotný portál www.dvorek.eu. V příloze Vám posíláme informace o studentské soutěži o nejlepší studentské příspěvky, kde hlavní cenou je víkend výuky jízdy na¨koních pro 25 nejlepších studentských autorů. Prosíme o jeho zveřejnění mezi studenty Vaší školy.

Program bude v nejbližších týdnech otevřen i učitelům angličtiny!

Zapojte své studenty, pomozte jim růst!

 

S pozdravem za Centrum pro komunitní práci a Generation Europe

 

 Mgr. Ondřej Marek

www.dvorek.eu

redakce@dvorek.eu


Přiložené soubory
letak.pdf
 

Chci být informován o aktualitách - RSS
Webhosting a SEO pro server www.roithova.cz zajištuje Rozhled